USB 3.0 converter set

USB 3.0 converter set 7896

USB 3.0 converter zet het usb 3.0 signaal om naar een licht signaal en passeert het signaal door een golfgeleider in de afgeschermde kamer.

De 7896 USB 3.0 converter zet het usb 3.0 signaal om naar een licht signaal en passeert het signaal door een golfgeleider in de afgeschermde kamer.

De 7896 USB 3.0-omvormer set biedt een ware uitbreiding van USB 3.0 tot 5Gbps over 300m OM3-300 multi-mode glasvezel, zonder extra software drivers. Een echte plug-and-play-oplossing, de 7896 USB 3.0-omvormer set is compatibel met alle belangrijke besturingssystemen. Opmerking: achteruit compatibiliteit met USB 2.0 / 1.1.



Toepassingen

  • Digitale handtekening
  • Industrial Control
  • KVM Extension
  • Videogalerij voor vergaderzalen
  • Home Network Integration
  • Medische Device Connectivity
  • Beveiliging: webcamera, toegangscontrole
  • USB-apparaat delen: printen, scannen, opslaan

Kenmerken

  • Uitbreidt USB 3.0-avondsnelheid, achteruit compatibiliteit met USB 2.0 / 1.1. X werkt met USB 3.0 hosts
  • Ondersteunt alle USB-apparaten tot 5Gbps
  • Afstand tot 300m
    Aantal apparaten kunnen worden verhoogd met extra USB-hubs
  • plug and play
  • Software drivers
  • Werkt met besturingssystemen: Windows 7, Windows 8, Window 10
  • Laag RFI / EMI profiel voor gevoelige toepassingen
  • Voedingsadapter bij host is niet nodig
  • Oppervlak-monteerbaar

Technical specifications

prestatie
Local unit
Stroomopwaartse poort USB 3.0 Type B Male
Stroomafwaartse poort USB 3.0 SFS*1
Remote unit
Stroomopwaartse poort USB 3.0 SFS*1
Stroomafwaartse poort 4-port
Operatie modus Ondersteun USB3.0 5GBps, backwars compatibiliteit met usb 2.0 / 1.1
verbindingen
USB 3.0 ingang (local unit) USB3.0 Type-B Vrouwelijk
USB 3.0 Output (remote unit) USB3.0 Type-A Vrouwelijk
Optical
1x USB3.0 SFP+ poort
Cable
Vezelkabel type > Multi-mode vezel: OM3-300 * 2
Max. lengte ≤ 300 meter
Mechanisch
Bouw Hoge impact alufer behuizing
Afmetingen (LxWxH) (mm) Local extender : 104*114*28
Remote extender: : 104*114*28
Netto gewicht Local extender: 200g Remote extender: 350g
Milieu
Bedrijfstemperatuur 32 °F to +122 °F (0 °C to +50 °C)
Bewaar temperatuur -40 °F to +185 °F (-40 °C to +85 °C)
Relatieve luchtvochtigheid 5% to 80% (niet-condenserend)
Vochtigheid bij opslag 5% to 95% (niet-condenserend)
energiebehoeften
Externe wisselstroomadapter Local unit:
Voedingsadapter bij host is niet nodig

Remote unit
Input: 100-240VAC / 50-60Hz 0.2A

Output: 5VDC, 2.0A 5 / 2.5mm jack

Energieverbruik Local unit:
2 Watts
Remote unit: 3.5 watts

 

Wilt u...

Producten gerelateerd aan USB 3.0 converter set

Waveguides